FOTOGRAFIA PRODUKTOWA – alkohole

sesja

Apple Paple wines

Na przestrzeni kilku lat zrobiliśmy dla Apple Paple kilka sesji produktowych i lifestylowych wykorzystywanych do promocji ich produktów na rynkach międzynarodowych (USA, Tajwan, Chiny, Wietnam, Francja, Polska)

Team

Jarek Goławski
Bo Goławska

Kategoria

fotografia produktowa
alkohole
lifestyle

O firmie Apple Paple

Obecna od 7 lat na rynku firma Apple Paple, podjęła się wyzwania odrodzenia bogatej przedwojennej tradycji produkcji doskonałych jakościowo win owocowych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że produkcja win jabłkowych i cydrów w Polsce sięga aż XIII wieku. Jeszcze mniej konsumentów wie, że w latach 20. ubiegłego wieku polskie wina z jabłek zdobywały medale na targach winiarskich w Europie i eksportowane były niemal na cały Świat. W okresie międzywojennym słynne były między innymi wina z Jastkowa pod Lublinem czy Kruszwicy na Kujawach.

Obecnie firma jest największym producentem i eksporterem win owocowych klasy premium w Polsce. Obecna jest na 4 kontynentach w kilkunastu krajach pod markami “Apple Paple”, “Heritage of Poland” i “Cider King”.

Zdobyła wiele międzynarodowych nagród za jakość produktów ale także za design opakowań, które część z nich tworzyła nasza agencja macierzysta Brandico.

zobacz też inne prace

Sprawdź nasze inne projekty fotografii produktowej i lifestyle. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz – napisz do nas.

Dziś rozpocznie się coś nowego Say Hello!

Ciuciucacy to studio specjalizujące się w fotografii i wideografii produktowej.
W portfolio prezentujemy tylko część naszego dorobku. Jeśli nie znalazłeś tu swojej branży, masz specyficzne potrzeby lub chcesz o coś dopytać – wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: hello@ciuciucacy.com