Portfolio

Fotografia produktowa, kulinarna i reklamowa.

Hamburger Ciuciucacy Foto Studio Warszawa

01

Hamburger

W Ciuciucacy specjalizujemy się w fotografii reklamowej ze szczególną estymą do zdjęć kulinarnych i produktowych. Niech ten hamburger przemówi sam za siebie… 🙂

02

Apple Paple Wines - fotografia produktowa

Apple Paple to polski największy producent i eksporter win owocowych klasy premium. Firma rozwijana z wielkim zaangażowaniem i dbałością o detale. Tym bardziej nam miło, że to nasz klient. Wino jest już dostępne na zagranicznych rynkach, między innymi w USA, Francji, Wietnamie, w Chinach i innych więc i nasze zdjęcia idą w świat!

www.applepaple.com

- Ciuciucacy foto & video studio - fotografia produktowa, kulinarna i biznesowa. 2023
barong barong ciuciucacycom3 1 - Ciuciucacy foto & video studio - fotografia produktowa, kulinarna i biznesowa. 2023

03

Barong Barong - biżuteria

Holenderska marka z siedzibą w Amsterdamie. Inspiracją do jej tworzenia jest balijski styl życia. Miejsce i ludzie tak samo niezwykłe jak i ich biżuteria. Kolory, materiały przyciągają niesamowitą jakością i idealnym wykonaniem. Magia! uwielbiamy i pękamy z dumy, że nasze zdjęcia przypadły do gustu Holendrom!

04

Eat Story Bistro i Cukiernia - fotografia kulinarna

Miejsce wyjątkowo ciepłe, rodzinne i najmilsze! Nasza współpraca stała się początkiem przyjaźni. Odpowiadamy za zdjęcia i obsługę graficzną . Staramy się aby fotografie były smaczne i wyjątkowe. Żeby goście oglądając zdjęcia mieli ochotę od razu zjawić się w Bistro!

- Ciuciucacy foto & video studio - fotografia produktowa, kulinarna i biznesowa. 2023
Heritage Of Poland - portfolio fotografia produktowa

05

Heritage Of Poland - fotografia reklamowa

Wina „Heritage of Poland” to firma będąca prekursorem odrodzenia tradycji polskiego winiarstwa owocowego . Jest liderem w segmencie win owocowych klasy premium i numerem 1 w Polsce wśród eksporterów.

www.heritageofpoland.com

 

Dziś rozpocznie się coś nowego Say Hello!

Ciuciucacy to studio specjalizujące się w fotografii i wideografii produktowej. Jesteśmy częścią agencji Brandico.eu. Wypełnij formularz, aby się z nami skontaktować. Nie lubisz formularzy? Możesz wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail: hello@ciuciucacy.com